materiały
do pobrania

Przedszkole jest budynkiem wolnostojącym, zlokalizowanym przy ulicy
Artylerzystów 1. Posiada 4 sale, zespół pomieszczeń kuchennych, biurowych, magazyny, szatnię, pomieszczenia piwniczne.
Placówka posiada własne zaplecze z placem zabaw. Ogródek zabaw został wyposażony
w nowy sprzęt - ławki, huśtawki oraz zjeżdżalnie dla dzieci.
Przedszkole jako placówka dydaktyczno-wychowawcza i opiekuńcza, rozpoczęło swoją działalność z dniem 01.05.1991 roku.

Naszym podopiecznym zapewniamy dobrą zabawę i wiele atrakcji. Wyjątkową radość podczas zabaw dzieci sprawiają różnego rodzaju zabawki, w które nasze przedszkole i żłobek są dobrze wyposażone.

Przedszkole w okresie wakacyjnym jest remontowane i na bieżąco modernizowane tak aby było bezpieczne i przytulne dla naszych milusińkich. Całorocznie, ale z uwzględnieniem zmienności pór roku dbamy o estetyczny, jednocześnie bajkowy wystrój wnętrz i gazetek.